Novi Sad - Telep

TROSOBAN STAN - TELEP* povrat PDV-a ID#10268

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,563 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

164,053 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010268
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 164,053 €
  • Cena po m2 : 2563.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 4/4

Na prodaju funkcionalan trosoban stan na Telepu u novogradnji, uknjižen i odmah useljiv. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samo 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Zgrada ima lift, dobru izolaciju i kvalitetnu stolariju. Idealan za porodični život zbog mirne ulice u kojoj se nalazi koja je povezana sa svim bitnim sadržajima. Moguć povrat PDV-a, kao i kupovine parking i garažnog mesta. Mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Veternik-Lep Četvorosoban stan 82 m2 sa Parking Mestom- Izgradnja-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Avijacija

165,900 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,592 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Telep

166,600 €

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810…

  • Soba: 3.0
  • 2,450 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

159,650 €

Renoviran dvoiposoban stan na Detelinari 60m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,661 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

158,250 €

Prodajemo luksuzne stanove u izgradnji na odličnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici. Stanovi su projektovani po najsavremenijim standardima, a istovre…

  • Soba: 3.0
  • 2,826 €/m2
  • 56 m2