Novi Sad - Novo Naselje

Odličan, troiposoban stan na Novom Naselju! 78.00m2 ID#10271

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,538 €/m2
  • Površina: 78 m2
PRODAJA

198,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010271
  • Površina : 78 m2
  • Cena : 198,000 €
  • Cena po m2 : 2538.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 4/0

Prodajemo odličan, troiposoban stan površine 78m2, na odličnoj lokaciji na Novom naselju. Stan se nalazi na IV spratu, u kvalitetnoj, održavanoj zgradi sa liftom. Izvorno trosoban, trenutno adaptiran u troiposoban. Sastoji se iz dnevnog boravka, tri odvojene spavaće sobe, fizički odvojene kuhinje, dve terase, kupatila i posebnog wc-a. Zbog svoje površine i strukture, moguća je adaptacija stana na razne načine, prema potrebama budućih vlasnika. Zgrada odlično pozicionirana, u predivnom kraju, sa puno zelenila i slobodnog parkinga. Nekretnina vredna pažnje, idealna za porodično stanovanje! Nazovite nas i zakažite termin za razgledanje! 0668442266 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

193,500 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,121 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

189,500 €

NOVI SAD. CENTAR.DVOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 3,644 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Detelinara

196,730 €

Odličan, uknjižen, troiposoban duplex na Novoj Detelinari ID#9806…

  • Soba: 3.5
  • 2,429 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2