Novi Sad - Banatić

Prodaja dvosobnog stana u Pariskim komunama ID#10293

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 3,036 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010293
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 3035.71 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: /0

Predstavljamo vam pravi biser Banatića! U ponudi je jedan od najlepših stanova na ovoj lokaciji – kompletno renoviran od poda do plafona, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se nalazi na drugom spratu uredne zgrade bez lifta, okružen zelenilom i dečijim igralištem, u mirnom kraju idealnom za porodičan život. Kuhinja je potpuno nova, sa modernim elementima i zamenjenim instalacijama, dok dnevni boravak i spavaća soba odišu svežinom i komforom. U spavaćoj sobi nalazi se prostrani, ugradni ormar koji pruža obilje prostora za odlaganje. Parking za stanare je dostupan ispred zgrade. Ne propustite priliku – ovakvi stanovi se retko pojavljuju na tržištu! Za više informacija pozovite 0668442255. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

175,000 €

Trosoban u izgradnji u centru…

  • Soba: 3.0
  • 2,966 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

163,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,642 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Podbara

165,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,115 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Telep

167,890 €

NOV NEUSELJAVAN STAN NA TELEPU …

  • Soba: 2.5
  • 2,708 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajlovo

177,400 €

MODERNA TOWNHOUSE KUĆA – Vaš porodični dom, 87 m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,039 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Kej

164,800 €

Prodajemo odličan dvosoban stan u zgradi starije gradnje nadomak Beogradskog Keja. Stan je na odličnoj lokaciji, u srcu grada, lepoj ozelenjenoj …

  • Soba: 2.0
  • 2,616 €/m2
  • 63 m2