Novi Sad - Telep

PETOSOBAN STAN - TELEP ID#10297

  • Broj prostorija: 5.0
  • Cena po m2: 2,330 €/m2
  • Površina: 84 m2
PRODAJA

195,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010297
  • Površina : 84 m2
  • Cena : 195,700 €
  • Cena po m2 : 2329.76 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 5.0
  • Sprat: Prizemlje/3

Prodaje se funkcionalan stan u prizemlju stambene zgrade sa ukupno 3 sprata Zgrada se nalazi u mirnom delu grada, okružena zelenilom, idealna za porodičan život. Stan izlazi na privatnu baštu zgrade, ograđenu i uređenu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, 4 sobe i 2 kupatila. Uknjižen Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

193,800 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,126 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Detelinara

195,500 €

Na prodaju kvalitetan duplex stan, dvorišno orijentisan…

  • Soba: 4.0
  • 1,955 €/m2
  • 100 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

195,700 €

Odličan trosoban stan u jezgru starog grada Sveže renoviran, trenutno u funkciji kancelarijskog prostora, mada vrlo pogodan i za lagodno življen…

  • Soba: 3.0
  • 2,645 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

203,100 €

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE …

  • Soba: 2.5
  • 3,502 €/m2
  • 58 m2