Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad ID#10298

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,786 €/m2
  • Površina: 42 m2
PRODAJA

117,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010298
  • Površina : 42 m2
  • Cena : 117,000 €
  • Cena po m2 : 2785.71 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan sa parking mestom- Petrovaradin, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Petrovaradinu, Novi Sad, udaljenost od centra 2km. Nekretnina se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na visokom parteru: - dvorišna orjetacija - podno grejanje - delimično namešten - prvi korisnik nekretnine - uknjižena - terasa -parking Komforna nekretnina, idealna za život, nalazi se u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice - glavne ulice u Petrovaradinu, blizina svih sadržaja neophodnih za život kao i vrtića, osnovne škole. Za više informacija kontaktirajte nas-0668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se uračunava na kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte našu kancelariju - Gold nekretnine. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kej

109,180 €

Kej – Renovirana garsonjera 34 m², idealna za život ili izdavanje…

  • Soba: 0.5
  • 3,211 €/m2
  • 34 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Rotkvarija

122,570 €

Na prodaju renoviran stan u Kisačkoj ulici, u blizini restorana Fortune- HITNA PRODAJA!…

  • Soba: 2.0
  • 2,850 €/m2
  • 43 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

120,300 €

Dvosoban stan u novogradnji (povrat PDV-a) – Mišeluk …

  • Soba: 2.0
  • 2,506 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

126,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,014 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

113,300 €

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan – Nova Detelinara, odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 1,988 €/m2
  • 57 m2