Novi Sad - Centar

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske ID#10299

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,059 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

191,484 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010299
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 191,484 €
  • Cena po m2 : 2058.97 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 2/0

Prodaja-Novi Sad- Matice Srpske Prodajemo nekretninu u Matice Srpske ulici, poseduje 93m2, dvoetažni stan. Na donjoj etaži se nalazi dnevni boravak sa ulaskom u spavaću sobu, kupatilo, odvojena kuhinja i trpezarija odvojena zasebnim vratima. Na gornjoj etaži se nalazi manji dnevni boravak, kupatilo, prostor za kuhinju i dve spavaće sobe. Nalazi se u zgradi koja je kvalitetna i estetski lepog izgleda. Postoji mogućnost adaptacije stana i pravljenja drugačijeg rasporeda prostorija, s obzirom na vrlo atraktivnu lokaciju nekretnina se može koristiti u poslovne svrhe, idealna je za poslovnu namenu hostel ili tihe delatnosti. Postoji mogućnost da se naparave dve zasebne jedinice. Za razgledanje nekretnine, kontaktirajte nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

186,000 €

Nov četvorosoban stan u izgradnji – odlična investicija…

  • Soba: 4.0
  • 2,325 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 3.0
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2

Novi Sad Salajka

185,400 €

Prodaje se trosoban stan u blizini centra, niski računi. ODLIČNA PONUDA, za detaljnije informacije ili zakazivanj…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Podbara

185,400 €

Novi Sad-Podbara, Kosovska, 76m2,128750 eur ID#1711…

  • Soba: 3.0
  • 2,439 €/m2
  • 76 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

198,300 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,479 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Grbavica

199,000 €

Četvorosoban, renoviran stan na Grbavici, 100m2, uknjižen ! ID#8461…

  • Soba: 4.0
  • 1,990 €/m2
  • 100 m2