Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Četvorosoban stan - novogradnja, *povrat PDV-a* ID#10327

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,159 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

148,940 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010327
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 148,940 €
  • Cena po m2 : 2158.55 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili , sa lepim pogledom na Frušku goru i okolinu. U ovom objektu postoje i stanovi drugačijih struktura. Moguća je kupovina dodatnog parking mesta. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

154,500 €

Prodajemo stan na Novom Naselju! U stvarnosti kvadrature 81m2. ID#6294…

  • Soba: 3.0
  • 2,533 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2

Novi Sad Centar

139,050 €

Odličan noviji dvosoban stan u blizini centra i bulevara Oslobođenja …

  • Soba: 2.0
  • 2,726 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

154,500 €

Na prodaju trosoban stan na Adamovićevom naselju, u neposrednoj blizini Bulevara Evrope.…

  • Soba: 3.0
  • 2,176 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2