Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Četvorosoban stan - novogradnja, 64m2 terasa, bazen*povrat PDV-a* ID#10328

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,512 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

206,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010328
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 206,000 €
  • Cena po m2 : 2512.20 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan se nalazi u Urbanoj Vili , sa lepim pogledom na Frušku goru i okolinu, . Stan poseduje balkon od 64m2 i bazen. U ovom objektu postoje i stanovi drugačijih struktura. Moguća je kupovina dodatnog parking mesta. U ovom objektu postoje i stanovi drugačijih struktura Moguća kupovina putem stambenog kredita. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

200,000 €

* Veternik - PORODIČAN STAN *…

  • Soba: 7.0
  • 1,429 €/m2
  • 140 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Na prodaju trosoban, dvorišno orijentisan stan 62m² – odlična lokacija…

  • Soba: 2.5
  • 3,323 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Sajmište

202,300 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,849 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

197,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,474 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Centar

198,000 €

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN TROSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom cen…

  • Soba: 2.5
  • 3,143 €/m2
  • 63 m2