Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Penthouse, novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10330

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,781 €/m2
  • Površina: 100 m2
PRODAJA

278,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010330
  • Površina : 100 m2
  • Cena : 278,100 €
  • Cena po m2 : 2781.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Kuća se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Pripadaju mu dva parking mesta i 100m2 dodatne terase na trećem nivou na kojoj je smešten i bazen. Mogućnost kupovine garaže ili dodatnog parking mesta, koje se nalazi u dvorištu zgrade. Vila se sastoji od još dva stana: u prizemlju - 76m2 sa dvorištem i na prvom spratu - 85m2. U ovom objektu postoje i stanovi drugačijih struktura Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

279,910 €

Novi Sad, Bulevar Evrope - Komforan četvorosiposoban stan …

  • Soba: 4.5
  • 2,718 €/m2
  • 103 m2

Novi Sad Sajmište

270,000 €

Prodajemo stan- Sajam- 5 spavaćih soba ID#9918…

  • Soba: 6.0
  • 2,269 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Sajmište

278,000 €

Fenomenalna ponuda! – jedinstven šestosoban stan 119 m², Novi Sad (Bulevar Oslobođenja – Sajam) Retko dostupna nekretnina na tržištu – sta…

  • Soba: 6.0
  • 2,336 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Salajka

281,190 €

PRODAJA NOVOG NEUSELJAVNOG ČETVOROSOBNOG STANA NA SALAJCI 121m2 ID#5867…

  • Soba: 4.0
  • 2,324 €/m2
  • 121 m2

Novi Sad Somborski bulevar

278,100 €

Novogradnja na Telepu, Novi Sad Agencija Moj Dom prodaje nesvakidašnji četvorosoban stan u najlepšem delu Telepa. Stan je poršine 115m2, ima 3 sp…

  • Soba: 4.0
  • 2,418 €/m2
  • 115 m2