Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Četvorosoban , novogradnja, odmah useljivo - *povrat PDV-a* ID#10331

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,149 €/m2
  • Površina: 72 m2
PRODAJA

154,710 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010331
  • Površina : 72 m2
  • Cena : 154,710 €
  • Cena po m2 : 2148.75 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: /0

Stan se nalazi u luksuznom naselju, izuzetne arhitekture na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac. Okruženje omogućuje mir i privatnost, a takođe je pozicionirano blizu centra grada. Stan ima lep pogled na Frušku goru i okolinu. Stanu pripada 4m2 terase. Stan ima obezbeđeno jedno parking mesto u dvorištu, a postoji mogućnost kupovine dodatnog parking mesta. U ovom objektu postoje i stanovi drugačijih struktura Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Za više informacija pozovite 0668442233 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Liman 4

163,800 €

Dvosoban stan – Liman 4, 55 m² – prodaja Na prodaju dvosoban stan površine 55 m², smešten u jednom od najtraženijih delova grada – Liman 4…

  • Soba: 2.0
  • 2,978 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Avijacija

145,900 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,702 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Sajmište

152,400 €

Betanija, 51m2. Dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,988 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

154,700 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnju na Severnom Telepu. U ulici koja povezuje Futoški Put i Bulevar Patrijarha Pavla gradi se kvalitetna zgrada…

  • Soba: 3.0
  • 2,813 €/m2
  • 55 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2