Novi Sad - Telep

Prodaja stana-Dvosoban, Telep, Useljiv! ID#10341

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,757 €/m2
  • Površina: 43 m2
PRODAJA

118,550 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010341
  • Površina : 43 m2
  • Cena : 118,550 €
  • Cena po m2 : 2756.98 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, neposredna blizina Bulevar Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novoj zgradi sa liftom. Nema prava na povrat pdv-a. Stan je dvosobne strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, terase. Grejanje je na gas, podno. Troškovi niski. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

112,333 €

Jednoiposoban stan u izgradnji 36m2 - Telep …

  • Soba: 1.5
  • 3,120 €/m2
  • 36 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

120,210 €

Sremska Kamenica - Kvalitetna zgrada - stanovi od 28m2 do 130 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,862 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Liman 2

112,250 €

Stan u sivoj fazi sa galerijom i obiljem svetlosti Liman 2…

  • Soba: 1.5
  • 3,207 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Adice

119,550 €

NOVI SAD. ADICE. DVOIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,061 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Salajka

128,140 €

Novi Sad, Salajka - Jednoiposoban stan 45m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,848 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Telep

113,350 €

NOVI SAD.TELEP.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,149 €/m2
  • 36 m2