Novi Sad - Telep

Prodaja stana Telep, Nov, Dvosoban, Neuseljavan! ID#10345

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,763 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

143,700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010345
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 143,700 €
  • Cena po m2 : 2763.46 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Prodaja novog stana na Telepu. Neposredna blizina Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novoj zgradi sa liftom. Nema povrata pdv-a. Stan je dvosobne strukture. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, terase i ostave. Grejanje je na gas, podno. Odlična nekretnina, za zakazivanje razgledanja pozovite: 0631899153 Vaš siguran partner u svetu nekrenina! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

147,670 €

Novi Sad, Grbavica - Luksuzan vid stanovanja na lepoj i urbanoj lokaciji …

  • Soba: 1.5
  • 3,602 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Avijacija

141,110 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju komforan trosoban stan od 62m2 + terasa. Stan je u izvornom stanju, potrebna su odredjena ulaganja. Kontakt - 06344655…

  • Soba: 3.0
  • 2,276 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Adice

152,400 €

NOVI SAD, ADICE …

  • Soba: 3.0
  • 2,498 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

148,900 €

• Soba: 2.0
  • 3,237 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Grbavica

136,000 €

Odličan jednoiposoban stan na Grbavici-izuzetna lokacija …

  • Soba: 2.0
  • 3,091 €/m2
  • 44 m2