Novi Sad - Telep

Trosoban stan Telep, 79m, 120 m2 dvorište, parking i ostava 30 m2.Uknjižen ID#10348

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,132 €/m2
  • Površina: 79 m2
PRODAJA

168,400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010348
  • Površina : 79 m2
  • Cena : 168,400 €
  • Cena po m2 : 2131.65 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: Prizemlje/1

Prodaja stana na Telepu u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Uknjižen. Odlično iskorišćen prostor. Stan se sastoji od dnevne sobe, fizički odvoje kuhinje i trpezarije, dva spavaće sobe kao i dve ostave. Miran kraj. Odlično za život! Prostran i svetao prostor koji pruža udobnost! Parking mesto, pravo korišćenja, uračunato u cenu nepokretnosti. Pravo korišćenja ograđenog dela dvorišta površine cca 120 m2 i mogućnost dogovora oko ostave cca 30m2. Pozovite i zakažite razgledanje ove fantastične nepokretnosti koja zaslužuje Vašu pažnju! Nameštaj: Cena dogovor. Za sve informacije pozovite +381631899153. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar

164,800 €

Prodajemo trosoban stan stare gradnje na odličnoj lokaciji u ulici Novosadskog Sajma. Nadomak Bulevara Oslobođenja, stan u zgradi kvalitetne star…

  • Soba: 3.0
  • 2,321 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

162,740 €

DVOIPOSOBAN STAN - GRBAVICA ID#10255…

  • Soba: 2.5
  • 3,130 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

175,100 €

Novi Sad,Avenija Garden,noviji dvoiposoban stan,prodaje se namešten ,može dogovor i bz stvari.Postoji i garažno mesto…

  • Soba: 2.5
  • 2,918 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Adice

159,650 €

ADICE 3,5 SOBAN STAN …

  • Soba: 3.5
  • 2,314 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

159,000 €

Prodaje se stan dvosoban 53m2, Bulevar oslobođenja.Uknjižen ID#10881…

  • Soba: 2.0
  • 3,000 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Centar

163,770 €

Na prodaju dvosoban stan od 58m²+ 11m2 terase u samom centru Novog Sada, u ulici Stevana Milovanova. Stan se nalazi na prvom spratu starije zgrade, …

  • Soba: 2.0
  • 2,824 €/m2
  • 58 m2