Novi Sad - Jugovićevo

JEDNOSOBAN stan na Jugovićevom ID#10368

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,694 €/m2
  • Površina: 36 m2
PRODAJA

97,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010368
  • Površina : 36 m2
  • Cena : 97,000 €
  • Cena po m2 : 2694.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Jugovićevo
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Prodajemo namešten jednosoban stan na samom početku Jugovićevog naselja u neposrednoj blizini supermarketa kao i autobuske stanice. Sastoji se od dnevnog boravka sa terasom, kuhinje i kupatila. Idealan za život ili kao investicija zbog dostupnosti svih bitnih sadržaja za život. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Kamenjar

99,700 €

Urbana vila, odlična lokacija, 45m2, obezbeđen parking …

  • Soba: 2.0
  • 2,216 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

90,000 €

Prodaje se jednoiposoban stan na mirnoj lokaciji, okruzen zelenilom i parkom. Nalazi se na drugom spratu zgrade bez lift…

  • Soba: 1.5
  • 2,500 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Satelit

105,100 €

Novi Sad, Satelit, prodaje se renoviran dvosoban stan u odrzavanoj zgradi.Zgrada je u neposrednoj blizini vrtica,nekolik…

  • Soba: 2.0
  • 2,285 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Adice

87,950 €

Predstavljamo vam savremenu urbanu vilu u mirnom delu Adica, projektovanu za kvalitetan i funkcionalan porodičan život. U ponudi su garažni stanovi…

  • Soba: 2.5
  • 1,759 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Telep

95,500 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na sjajnoj lokaciji nadomak Bulevara Patrijarha Pavla. U pitanju je urbana vila sa 10 stanova, obezbeđenim …

  • Soba: 1.5
  • 2,729 €/m2
  • 35 m2

Novi Sad Klisa

97,315 €

Novi Sad, Klisa - Stanovi različitih struktura u izgradnji - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 1.5
  • 2,212 €/m2
  • 44 m2