Novi Sad - Telep

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN - TELEP ID#10370

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,989 €/m2
  • Površina: 56 m2
PRODAJA

167,375 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010370
  • Površina : 56 m2
  • Cena : 167,375 €
  • Cena po m2 : 2988.84 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/5

Prodajemo lep dvoiposoban stan na Telepu. Sastoji se od dnevnog boravka i izdvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila uz odlično i maksimalno iskorišten prostor. Idealan za porodični život zbog lokacije koja je odlično povezana sa ostatkom grada kao i zbog nameštaja koji je rađen po meri. Nalazi se na 1. spratu u novoj, kvalitetnoj zgradi sa liftom. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

160,000 €

Prodaja stana-Novosadskog sajma, 75m2 ID#10709…

  • Soba: 2.5
  • 2,254 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Detelinara

174,000 €

Odličan, trosoban duplex na Novoj Detelinari! Mogućnost kupovine garaže !! ID#10275…

  • Soba: 3.0
  • 2,486 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

163,000 €

* Novi Sad - Centar *…

  • Soba: 2.0
  • 3,196 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

166,400 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,600 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Socijalno

166,430 €

Urbani komfor, vrhunska lokacija - STAN 42m2…

  • Soba: 1.5
  • 3,963 €/m2
  • 42 m2