Petrovaradin (Novi Sad) - Alibegovac

Četvorosoban stan - Petrovaradin ID#10373

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,266 €/m2
  • Površina: 75 m2
PRODAJA

169,950 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010373
  • Površina : 75 m2
  • Cena : 169,950 €
  • Cena po m2 : 2266.00 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Alibegovac
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 2/0

Prodajemo lep, komforan, četvorosoban stan u Petrovaradinu sa zelenilom i pogledom na Frušku goru. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila, toaleta, ostave i terase. Idealan za porodični život jer lokacija uz mnogo zelenila pruža mir, a kroz par minuta kolima stiže se do centra Novog Sada. Grejanje je podno. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekrenina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

172,150 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 3.0
  • 2,459 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

170,000 €

Elegantan jednoiposoban stan sa pogledom na Frušku goru – Bulevar oslobođenja…

  • Soba: 2.0
  • 2,833 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

172,680 €

Mišeluk - Stanovi svih struktura - povrat PDV-a za kupce prve nekrentine …

  • Soba: 3.0
  • 2,432 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Podbara

174,070 €

DVOIPOSOBAN STAN NA PODBARI- izuzetna ponuda …

  • Soba: 2.5
  • 2,678 €/m2
  • 65 m2

Novi Sad Detelinara

169,950 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Svetao, dobro organizovan trosoban stan sa parking mestom! …

  • Soba: 3.0
  • 2,881 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Adice

176,130 €

Novi Sad, Adice-Ekskluzivni kompleks u izgradnji…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 95 m2