Bački Petrovac - Bački Petrovac

Prodaja Kuće Kulpin. Površina cca 300 m2 ID#10420

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 359 €/m2
  • Površina: 384 m2
PRODAJA

137,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010420
  • Površina : 384 m2
  • Cena : 137,800 €
  • Cena po m2 : 358.85 €/m2
  • Grad : Bački Petrovac
  • Lokacija : Bački Petrovac
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 41 m2

Prodajemo kuću u Kulpinu. Kuća je priključena na svi infrastrukturu i ista je bez ulaganja. Spratnost novog objekta je Su+P+Pk i ukupne površine u osnovi 128 m2, a ukupna površina objekata na parceli je 384 m2. Objekat je u postupku Ozakonjenja koje će vlasnik sprovesti o svom trošku. Za sve informacije pozovite na mob.+381668443377 Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

145,000 €

Sremski Karlovci.Odlična kuća bez ulaganja, legalizacija u toku., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251)…

  • Soba: 5.0
  • 806 €/m2
  • 180 m2

Novi Sad Kisač

133,900 €

Prodaja kuće-Kisač.Uknjiženo.Ekskluzivna ponuda ID#11932…

  • Soba: 5.0
  • 400 €/m2
  • 335 m2

Novi Sad Kać

144,000 €

Kać - Sunčani breg! Odlična porodična 4.0 kuća od 106m2. Iskoristite mogućnost povećanja životnog prostora u …

  • Soba: 4.0
  • 1,358 €/m2
  • 106 m2

Novi Sad Stepanovićevo

129,000 €

Porodična kuća-Stepanovićevo…

  • Soba: 4.0
  • 977 €/m2
  • 132 m2

Sremska Kamenica Paragovo

144,200 €

Na predivnoj lokaciji u Sremskoj Kamenici / Paragovu, u neposrednoj blizini crkve, prodavnice, građare, restorana i nacionalnog parka prodaje se č…

  • Soba: 4.0
  • 1,567 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Klisa

144,200 €

Prodajemo odličnu lokaciju za izgradnju na Klisi. Plac je pravilnog oblika, ima 627m² i izlazi na ulicu frontom od 15m, što omogućava podelu na d…

  • Soba: 4.0
  • 1,243 €/m2
  • 116 m2