Novi Sad - Podbara

Samo kod nas u ponudi ID#10444

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 6 €/m2
  • Površina: 62 m2
IZDAVANJE

380 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010444
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 380 €
  • Cena po m2 : 6.13 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Izdajemo stan na traženoj lokaciji. Stan je idealan kako za porodicu tako i za studente.Stan se izdaje na duži vremenski rok. Useljiv je od 01.09.2025 Za više informacija pozovite na 0668442277 Vaše Gold nekretnine Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adamovićevo naselje

600 €

Samo kod nas ID#5753…

  • Soba: 3.0
  • 10 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Grbavica

600 €

IZDAJEMO NOV NAMEŠTEN STAN NA GRBAVICI -600 eur ID#7067…

  • Soba: 1.5
  • 14 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Centar

600 €

CENTAR - Odličan dvosoban stan - na korak od pešačke zone…

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Veternk

1,000 €

Na jednoj od najprometnijih lokacija u Veterniku, nadomak kružnog toka, izdaje se moderan ulični lokal površine 87m², raspoređen na dve etaže. Z…

  • Soba: 2.5
  • 11 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Grbavica

350 €

Udoban jednoiposoban stan na Grbavici – idealan za miran i kvalitetan život…

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 34 m2

Novi Sad Klisa

450 €

Izdajem sređen i potpuno pripremljen plac površine 450 m², nasut tvrdom podlogom (tucanik) i ograđen ogradom visine 2 m, u Novom Sadu – Klisa, u…

  • Soba: 1.0
  • 1 €/m2
  • 450 m2