Novi Sad - Grbavica

ODLIČAN DUPLEKS - Grbavica* ID#10488

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,817 €/m2
  • Površina: 83 m2
PRODAJA

233,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010488
  • Površina : 83 m2
  • Cena : 233,800 €
  • Cena po m2 : 2816.87 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 5/5

Prodajemo odličan troiposoban dupleks na Grbavici. Smešten na 5. spratu u zgradi sa liftom, dvorišno orijentisan. Na donjoj etaži sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase. Dok na gornjoj etaži se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Prodaje se polunamešten sa kuhinjskim elementima i ugradnim plakarima. Nalazi se na atraktivnoj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja i odlično je povezan sa svim delovima grada. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Uz stan je moguće dodatno kupiti i garažno mesto. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

226,000 €

Prodajemo stan u novogradnji- Petrovaradin ID#10102…

  • Soba: 3.5
  • 2,018 €/m2
  • 112 m2

Novi Sad Liman 4

237,000 €

TROSOBAN, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA LIMANU IV – MIR, ZELENILO I ODLIČAN POGLED! 69 m²…

  • Soba: 3.0
  • 3,435 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Centar

236,900 €

Trosoban - Centar, kej…

  • Soba: 3.0
  • 3,589 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Socijalno

242,050 €

Prodaje se pravi porodičan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji. Sve Vam je na dohvat ruke. Dve osnovne škole, dva vrtića i dom zdravlja su na …

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 94 m2

Novi Sad Detelinara

225,055 €

Prodaja trosobnog stana 95 m² kod Sajma – kvalitetna gradnja, fasadna cigla, odlična lokacija Novi Sad Na prodaju prostran trosoban stan površin…

  • Soba: 3.0
  • 2,369 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

226,600 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 88 m2