Novi Sad - Telep

NOV STAN - Telep* 55m2* ID#10489

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,575 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

141,625 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010489
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 141,625 €
  • Cena po m2 : 2575.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Prodajemo nov stan na Telepu. Prostran i svetao, sa odvojenom spavaćom sobom. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Bez povrata PDV-a Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

147,900 €

NOVI SAD.BULEVAR EVROPE.DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,215 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

149,968 €

Novi Sad, Telep, Lux dvoiposoban stan sa krovnom terasom…

  • Soba: 2.5
  • 2,884 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Novo Naselje

147,000 €

Prodaja-dvoiposoban-59m2-Novo Naselje ID#11729…

  • Soba: 2.5
  • 2,492 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

139,050 €

Novi Sad, Nova Detelinara - Kompletno renoviran dvoiposoban stan, 58 m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,397 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

138,200 €

Nova Detelinara, novogradnja, povrat pdv-a! …

  • Soba: 2.0
  • 3,004 €/m2
  • 46 m2