Novi Sad - Detelinara

PRODAJA Stan 2.5: NOVI SAD-Novi Sad-Nova Detelinara, Janka Čmelika, 55.00m2 ID#10504

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,725 €/m2
  • Površina: 55 m2
PRODAJA

149,865 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010504
  • Površina : 55 m2
  • Cena : 149,865 €
  • Cena po m2 : 2724.82 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 5/0

Prodajemo stan na Novoj Detelinari. Smešten na 5. spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i terase. Idealan za porodični život zbog lokacije koja pruža mir i koja je u blizini svih bitnih sadržaja za život. Uknjižen. Za gledanje stana u potpunosti i više informacija pozovite 0668442299 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

141,100 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,002 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,900 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

• Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Novo Naselje

152,500 €

NOVI SAD.NOVO NASELJE.JEDNOIPOSOBAN STAN.NAMEŠTEN STAN.(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 3,177 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Sajmište

159,000 €

• Soba: 2.0
  • 2,891 €/m2
  • 55 m2