Novi Sad - Novo Naselje

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje ID#10550

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 2,719 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

87,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010550
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 87,000 €
  • Cena po m2 : 2718.75 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/4

Prodaja stana- Novi Sad, Novo Naselje Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja jednosoban stan na prodaju- Novo Naselje, Novi Sad. Jednosoban stan na Novom Naselju, kompletno je opremljen novim nameštajem, nalazi se na 4.spratu sa liftom s tim da lift ide do 3.sprata. Poseduje dnevni boravak, odvojenu kuhinju, kupatilo, hodnik i terasu. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Železnička stanica

87,550 €

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnic…

  • Soba: 1.0
  • 2,918 €/m2
  • 30 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

79,470 €

Moderna garsonjera – Mišeluk …

  • Soba: 0.5
  • 2,564 €/m2
  • 31 m2

Novi Sad Grbavica

95,800 €

Grbavica-Krilova- extra zgrada…

  • Soba: 0.5
  • 3,303 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

77,930 €

• Soba: 1.0
  • 2,598 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

87,800 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,252 €/m2
  • 27 m2