Sremska Kamenica - Tatarsko brdo

Sremska Kamenica-Dvosoban, Useljivo kraj 2025.godine! ID#10613

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,060 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

111,240 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010613
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 111,240 €
  • Cena po m2 : 2060.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Tatarsko brdo
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Sremska Kamenica-Centar. Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju u Sremskoj Kamenici. Stan se nalazi u samom centru Sremske Kamenice. U slepoj ulici koja je lišena previše saobraćaja. Nedaleko od stana je i fakučtet Educons, što je takođe jedna od pozitivnih strana ove nekretnine. Odlična je za život. Na manje od 10 minuta vožnje od Novog Sada. Stan se nalazi na trćem spratu zgrade. Dvosobne strukture, redovnog rasporeda. Stan ima pogled na Dunav i Novi Sad. Dvostrano orijentisan. Stan poseduje ostavu na terasi od 2m2. Rok završetka je kraj 2025. godine. Na našem sajtu možete pogledati i ostalu ponudu na ovoj lokaciji. *Budite prvi kupac-korekcija cene za prva dva kupca!* *Mogućnost kupovine parking mesta-5000eur* Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

119,980 €

Jednoiposoban stan, 38 m², Novo Naselje, Novi Sad, 1. sprat…

  • Soba: 1.5
  • 3,157 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

116,775 €

Petrovaradin, Novi Majur - Jednoiposoban stan 44 m2 …

  • Soba: 1.5
  • 2,654 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

120,050 €

Predstavljamo vam novogradnju na Telepu, projektovanu po visokim standardima kvaliteta gradnje. Objekat odlikuju savremena arhitektonska rešenja ko…

  • Soba: 2.0
  • 3,159 €/m2
  • 38 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

114,950 €

Petrovaradin - jednoiposoban stan 45m2 + parking mesto uključeno u cenu …

  • Soba: 1.5
  • 2,554 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

109,000 €

Novi Sad, Nova Detelinara, lep dvosoban stan na dobroj lokaciji…

  • Soba: 2.0
  • 2,370 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Telep

112,270 €

  • Soba: 1.5
  • 2,738 €/m2
  • 41 m2