Novi Sad - Liman 1

Dvoiposoban stan na Limanu 1 ID#10629

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,958 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

142,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010629
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 142,000 €
  • Cena po m2 : 2958.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Liman 1
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju - Liman 1 , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Limanu , Novi Sad, udaljen svega 5 minuta od Promenade i fakulteta . Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 52 m² a grejne površine 48 m2 Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje na Limanu ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

150,500 €

Novi Sad, Sajam - izgradnja…

  • Soba: 1.5
  • 3,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Telep

134,930 €

NOVA GRADNJA dvosoban stan na prodaju 47m² Telep …

  • Soba: 2.0
  • 2,871 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

148,500 €

NOVI SAD.TELEP.TROOSBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,216 €/m2
  • 67 m2

Novi Sad Telep

132,800 €

PRODAJA STANA U NOVOGRADNJI- UZ DOPLATU ZA GARAŽNO MESTO 18m2-TELEP ID#11696…

  • Soba: 2.0
  • 3,239 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

151,950 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Detelinara

132,800 €

RENOVIRAN DVOSOBAN STAN SA PRELEPIM POGLEDOM NA GRAD - ODMAH USELJIVO I UKNJIŽENO! Stan je površine 51m2, uknjižen 1/…

  • Soba: 2.0
  • 2,604 €/m2
  • 51 m2