Novi Sad - Centar

Odličan, komforan, lux dvosoban stan u Stevana Musića ! ID#10631

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 4,231 €/m2
  • Površina: 52 m2
PRODAJA

220,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010631
  • Površina : 52 m2
  • Cena : 220,000 €
  • Cena po m2 : 4230.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/6

Stan na prodaju - Stari grad , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Starom gradu, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda do kampusa, centra i keja . Stan se nalazi u novijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 52 m² Stan se sastoji iz hodnika, prostrane dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Lepo i uredno je održavan pa nema potrebe za dodatnim ulaganjima. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje u Starom gradu ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

221,450 €

LUX ČETVOROSOBAN STAN SA OSTAVOM I GARAŽOM – TELEP, NOVI SAD…

  • Soba: 4.0
  • 2,461 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

220,000 €

Telep - Velika ponuda stanova u NOVOGRADNJI…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 89 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

213,700 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,485 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Podbara

226,600 €

Lux stan odlična ponuda ID#4815…

  • Soba: 3.0
  • 3,104 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Detelinara

225,000 €

Na prodaju – Komforan trosoban stan, 95 m² kod Sajma …

  • Soba: 3.5
  • 2,368 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

211,150 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,575 €/m2
  • 82 m2