Novi Sad - Grbavica

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN NA GRBAVICI ! ID#10703

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,063 €/m2
  • Površina: 32 m2
PRODAJA

98,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010703
  • Površina : 32 m2
  • Cena : 98,000 €
  • Cena po m2 : 3062.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju - Grbavica , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednosoban stan na prodaju Grbavica, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Stan se nalazi u kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, fakulteti, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 32 m². Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Unutrašnja stolarija je očuvana. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje na Grbavici ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442222 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju - Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina ! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

99,000 €

Na prodaju – kompletno renoviran jednoiposoban stan od 38 m², Novi Sad (Telep – Adice) Predstavljamo vam izuzetno funkcionalan i moderno uređen…

  • Soba: 1.5
  • 2,605 €/m2
  • 38 m2

Стан је дуплекс (на

89,600 €

Стан је дуплекс (на два нивоа).Први ниво:дневна соба са излазом на ?…

  • Soba: 2.0
  • 2,297 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Mišeluk

107,480 €

Funkcionalan Dvosoban stan na Mišeluku …

  • Soba: 2.0
  • 2,500 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

95,790 €

Na prodaju dvosoban stan na Grbavici, 47m2, 95790e…

  • Soba: 2.0
  • 2,038 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Telep

98,850 €

Na prodaju – stan u izgradnji, Telep, Novi Sad – Kvalitetna gradnja u blizini Limana i šetališta U ponudi je stan u izgradnji na atraktivnoj lo…

  • Soba: 1.5
  • 2,601 €/m2
  • 38 m2

Novi Sad Telep

94,700 €

Novi Sad,Telep,stan u kući,renoviran,neposredna blizina škole Jožef Atila.U pitanju je odmah useljiv stambeni prostor…

  • Soba: 3.0
  • 1,457 €/m2
  • 65 m2