Novi Sad - Veternička rampa

Prodaja kuće- Veternička rampa, solarni paneli ID#10708

  • Broj prostorija: 6.0
  • Cena po m2: 1,244 €/m2
  • Površina: 201 m2
PRODAJA

250,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010708
  • Površina : 201 m2
  • Cena : 250,000 €
  • Cena po m2 : 1243.78 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Veternička rampa
  • Broj soba : 6.0
  • Površina placa: 6 m2

Prodaja kuće- Veternička rampa, solarni paneli Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja kuću za prodaju- Novi Sad, Veternička rampa. Kuća se sastoji od donje i gornje etaže: Donja etaža je potpuno uređena i useljiva, sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i dve spavaće sobe. Gornja etaža ima zaseban ulaz, kao što je prikazano na fotografijama, sastoji se od dve velike prstorije, koje je moguće adaptirati prema porebama budućeg vlasnika jer je najveća prostorije na gornjoj etaži u sivoj fazi, kupatilo koje je uređeno. Karakteristike: - garaža sa rol vratima (mogućnost produženja dnevnog boravka na prostor koji je trenutno u nameni garaže) - godine izgradnje - 2020. - grejanje: solarni paleni, norveški radijatori - pvc stolarija - kolski ulaz, kapija na daljinski pristup - tri terase Lokacija- udaljenost od Centra - 15 minuta vožnje , izuzetna blizina Novog Naselja. Novoizgrađena kuća idealna za porodičan život, svi sadržaji nepohodni za život u okruženju od 500m. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Sremski Karlovci Centar

257,500 €

Sr.Karlovci, spratna porodična kuća!…

  • Soba: 5.0
  • 2,259 €/m2
  • 114 m2

Srbobran Srbobran

250,000 €

Srbobran - Bečej, Salaš sa izlazom na Beljansku baru i 6.9 kJ poljoprivrednog zemljišta…

  • Soba: 5.0
  • 1,263 €/m2
  • 198 m2

Sremski Karlovci Centar

247,200 €

Odlična kuća u Sremskim Karlovcima Agencija Moj Dom prodaje odličnu kuću na mirnom mestu u Sremskim Karlovcima. Nekretnina odlična za život por…

  • Soba: 5.0
  • 2,131 €/m2
  • 116 m2

Novi Sad Futog

257,500 €

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom-065/385 8880…

  • Soba: 5.0
  • 1,705 €/m2
  • 151 m2

Autentična, moderno-rustična kuć

249,000 €

Autentična, moderno-rustična kuća u okolini Novog Sada, n…

  • Soba: 3.5
  • 1,127 €/m2
  • 221 m2

Novi Sad Salajka

257,000 €

* Novi Sad - Salajka *…

  • Soba: 5.0
  • 1,637 €/m2
  • 157 m2