Inđija - Čortanovci

Odlična ponuda kuće ID#10716

  • Broj prostorija: 10.0
  • Cena po m2: 1,063 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

85,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010716
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 85,000 €
  • Cena po m2 : 1062.50 €/m2
  • Grad : Inđija
  • Lokacija : Čortanovci
  • Broj soba : 10.0
  • Površina placa: 0 m2

Kuića u Čortanovcima u ponudi Agencija Gold nekretnine, predstavlja odličnu kuću, udaljen svega 30 minuta od Novo Sada. Kića se nalazi na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Kuća je uknjižena, ukupne kvadrature 80 m². Kuća je svetla, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Unutrašnja stolarija je očuvana. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje u Čortanovcima ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa gradom, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442277 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci

87,550 €

Na prodaju kuća u Bačkoj Palanci sa velikim dvorištem …

  • Soba: 6.0
  • 366 €/m2
  • 239 m2

Inđija Inđija

77,250 €

Pogled na Dunav-Vikendica 130 m², plac 8.02 a, Krčedin…

  • Soba: 5.0
  • 594 €/m2
  • 130 m2

Inđija Čortanovci

80,000 €

Banstol, vikend kuća, plac 600m2. …

  • Soba: 3.0
  • 1,250 €/m2
  • 64 m2

Inđija Čortanovci

77,250 €

Čortanovci – vikend kuća na prodaju, idealna za mir, prirodu i odmor Na prodaju je prelepa vikend kuća u Čortanovcima, smeštena na oko 900 met…

  • Soba: 3.0
  • 1,288 €/m2
  • 60 m2

Sremska Kamenica Rakovac

87,550 €

RAKOVAC-vikend kuća,koja se nalazi  na izlazu iz stambenog naselja Rakovac,građena početkom 80-tih godina,Obj…

  • Soba: 2.5
  • 1,122 €/m2
  • 78 m2

Stepanovićevo-Stara kuća 199 m2 n

78,000 €

Stepanovićevo-Stara kuća 199 m2 na Velikom Placu 2337 m2 u blizini AutoPuta 6 km-065/385 8880…

  • Soba: 0.0
  • 392 €/m2
  • 199 m2