Novi Sad - Telep

Odličan jednosoban stan na Telepu, za život ili kao investicija !! ID#10731

  • Broj prostorija: 1.0
  • Cena po m2: 3,192 €/m2
  • Površina: 26 m2
PRODAJA

83,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010731
  • Površina : 26 m2
  • Cena : 83,000 €
  • Cena po m2 : 3192.31 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 1.0
  • Sprat: 4/5

Stan na prodaju - Telep , Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja kompletno namešten jednosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega 2 minuta hoda od Bulevara Patrijarha Pavla i Bulevara Evrope. Stan se nalazi u standardnoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 26 m² Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje na Telepu ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

74,200 €

Novi Sad, Telep ,jednoiposoban stan u prizemlju zgrade s dvorišne strane.Idealno za starije i manje pokretne ljude,spec…

  • Soba: 1.5
  • 2,005 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Adice

78,280 €

Prodaje se stan u Čerevićkoj ulici, bez ulaganja, niski računi. Uknjižen 1/1, bez tereta. Kontakt: 063/744-5379…

  • Soba: 1.0
  • 2,699 €/m2
  • 29 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

85,850 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM((Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,146 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

92,288 €

JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE ID#10128…

  • Soba: 1.5
  • 3,418 €/m2
  • 27 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

87,950 €

NOVI SAD.PETROVARADIN.JEDNOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,199 €/m2
  • 40 m2

* Divčibare *

87,500 €

* Divčibare *…

  • Soba: 1.5
  • 1,944 €/m2
  • 45 m2