Novi Sad - Banatić

Prodaja stana-Duplex, Rumenačka, Četvorosoban-Uknjižen! ID#10736

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,411 €/m2
  • Površina: 91 m2
PRODAJA

219,420 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010736
  • Površina : 91 m2
  • Cena : 219,420 €
  • Cena po m2 : 2411.21 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Banatić
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju-Banatić, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Banatiću, Novi Sad, udaljen svega 10 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja-Železničke stanice. Zgrada je standardne gradnje. Veoma je kvalitetna i održavana. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen na 91m2. Stan je u potpunosti renoviran. Nova stolarija, podovi, instalacije, keramika i sanitarije-veoma kvalitetno. Raspored: Donji nivo obuhvata dnevnu sobu sa zavučenom kuhinjom i prirodnom ventilacijom, dve odvojene spavaće sobe, kupatilo Gornji nivo ima veliku spavaću sobu sa izlazom na terasu kao i kupatilo. Stan je dvostrano orijentisan. U ceni je kuhinja koja je ostavljena da bude urađena po izboru budućeg vlasnika. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Grbavica

216,900 €

Prodajemo odličan porodični stan na Grbavici. Stan je kompletno renoviran i sve je urađeno po najvišim standardima. Spoljna stolarija je PVC,…

  • Soba: 3.0
  • 3,286 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

220,600 €

NOVI SAD, NOVA DETELINARA.TROIPOSOBAN STAN (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 1,854 €/m2
  • 119 m2

Novi Sad Telep

216,300 €

Telep, Novi Sad – 3.5 soban stan, 73 m², 1. sprat…

  • Soba: 3.5
  • 2,963 €/m2
  • 73 m2

Sremska Kamenica Tatarsko brdo

212,760 €

Sremska Kamenica - Stanovi za kupce koji žele dobru povezanost sa gradom, a mirno životno okruženje …

  • Soba: 4.0
  • 2,216 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Socijalno

211,150 €

Prodajemo izuzetno atraktivan i prostran dvoiposoban stan u luksuznom naselju Kraljev Park, u neposrednoj blizini železničke stanice u Novom Sadu. S…

  • Soba: 2.5
  • 3,406 €/m2
  • 62 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

210,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,480 €/m2
  • 85 m2