Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodaja stana Novi Sad-Petrovaradin, Četvorosoban-82m2 ID#10747

  • Broj prostorija: 3.5
  • Cena po m2: 2,012 €/m2
  • Površina: 82 m2
PRODAJA

165,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010747
  • Površina : 82 m2
  • Cena : 165,000 €
  • Cena po m2 : 2012.20 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 3.5
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Petrovaradin Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju u Petrovaradinu, u odličnoj mirnoj ulici. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se marketi, pošta, pekare, pijaca park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje: tri spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila i dve terase. U očuvanom je stanju. Uknjižen je, moguća je kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Veternk

160,650 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji od pouzdanog investitora. Odlična lokacija, dobro povezana sa svim delovima grada, svi stanovi u ponudi sa …

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Novi Sad Železnička stanica

166,450 €

Novi Sad, okolina Železničke Stanice, na lepom urabanom mestu okruženo zelenilom humanom za život prodaje se komfora…

  • Soba: 4.0
  • 1,648 €/m2
  • 101 m2

Novi Sad Grbavica

164,050 €

Prodajemo odlične stanove u izgradnji na izvanrednoj lokaciji na Grbavici. Odlično projektovani stanovi u zgradi visokog nivoa kvaliteta gradnje,…

  • Soba: 2.0
  • 3,490 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Liman 3

168,800 €

Novi Sad, Liman odličan 3.0 stan kod limanskog parka. Lep raspored sa velikim dnevnim boravkom i dve spavaće sobe, odv…

  • Soba: 2.5
  • 2,558 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Adice

171,240 €

Novi Sad, Adice - Odličan četvorosoban stan na lepoj lokaciji + parking + povrat PDV-a …

  • Soba: 4.0
  • 1,803 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Telep

159,800 €

(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,804 €/m2
  • 57 m2