Novi Sad - Novo Naselje

Novo Naselje-69m2, Dvoiposoban ID#10748

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,464 €/m2
  • Površina: 69 m2
PRODAJA

170,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010748
  • Površina : 69 m2
  • Cena : 170,000 €
  • Cena po m2 : 2463.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Novo Naselje
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/0

Stan na prodaju-Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novom Naselju, Novi Sad. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan se nalazi na trećem spratu. Zgrada trenutno ne poseduje lift ali postoji mogućnost za ugradnju istog. Lokacija je fantastična, okruženi ste zelenilom, parkovima, igrališta za decu što je odlično za miran život. Dvostrano je orijentisan. Raspored prostorija je standardan, ulazi se u sve sobe iz hodnika. Kuhinja je odvojena sa trpezarijom, terasa poseduje ostavu. Kupatilo takođe poseduje prirodnu ventilaciju. Postoji ostava koja pripada stanu a zgrada poseduje biciklanu. Uknjižen stan. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

175,710 €

Novi Sad, Telep- Stanovi u izgradnji …

  • Soba: 3.0
  • 2,510 €/m2
  • 70 m2

Novi Sad Centar

173,000 €

Prodaje se stan u centru grada za renoviranje – kod Banovine…

  • Soba: 4.0
  • 2,338 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Liman 4

170,000 €

Na prodaju – Moderan dvosoban stan sa pogledom. Galens, Liman 5U ponudi je moderan dvosoban stan površine 53m², sme?…

  • Soba: 2.0
  • 3,208 €/m2
  • 53 m2

Novi Sad Adice

165,000 €

lep stan sa svim stvarima u mirnom i urbanizovanom delu Adica. U stanu je uradjena galerija od 12m2 iznad…

  • Soba: 3.0
  • 2,391 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

161,500 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,648 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

162,250 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,575 €/m2
  • 63 m2