Petrovaradin (Novi Sad) - Petrovaradin

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin ID#10760

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,281 €/m2
  • Površina: 64 m2
PRODAJA

146,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010760
  • Površina : 64 m2
  • Cena : 146,000 €
  • Cena po m2 : 2281.25 €/m2
  • Grad : Petrovaradin (Novi Sad)
  • Lokacija : Petrovaradin
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/3

Prodaja stana- Novi Sad, Petrovaradin Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja stan za prodaju-Novi Sad, Petrovaradin, udaljen od centra 3km. Nekretnina se nalazi u novogradnji, zgrada poseduje lift, postoji dovoljno parking mesta ispred zgarde. Nalazi se na odličnoj poziciji u Petrovaradinu, svi nepohodni sadržaji za život su u krugu od 200m kao i autobuska stanica. U spavaće sobe stane bračni krevet, hodnik je predviđen za plakare. Ulična orjetacija nekretnine. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

153,800 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.DVOIPOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,607 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Klisa

150,400 €

Na prodaju troiposoban stan na Klisi – odličan porodičan dom. Predstavljamo vam komforan troiposoban stan površine 73 m², smešten na drugom sp…

  • Soba: 3.5
  • 2,060 €/m2
  • 73 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

NOVI SAD.TELEP.JEDNOIPOSOBAN STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Satelit

139,050 €

Odličan renoviran dvosoban stan u ponudi na traženoj lokaciji ID#6055…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

148,000 €

PRODAJA-DVOSOBAN-BULEVAR OSLOBODJENJA ID#11848…

  • Soba: 2.0
  • 2,902 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Telep

136,800 €

• Soba: 1.5
  • 2,792 €/m2
  • 49 m2