Novi Sad - Centar

Salonski stan u Starom gradu. 93m2. Bez ulaganja. Uknjižen! ID#10769

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,226 €/m2
  • Površina: 93 m2
PRODAJA

300,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010769
  • Površina : 93 m2
  • Cena : 300,000 €
  • Cena po m2 : 3225.81 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/4

Stan na prodaju-Stari grad, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja trosoban stan na prodaju u Starom gradu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Dunavskog parka i na minut hoda od Beogradskog keja. Stan se nalazi u starijoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Lokacija je fantastična. Neposredna blizina pešačke zone. Svi sadržaji koji su neophodni za život jedne porodice su nadomak samog stana. Ovaj stan ima ogroman potencijal i kao investicija za izdavnje. Nalazi se na prvom spratu što otvara mnoge mogućnosti koji ova nekretnina pruža. Stan se prodaje prazan, u ceni su kuhinjski elementi. Stan je odličan, nema potrebe za ulaganjem. Kupatilo je renovirano. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

306,400 €

Novi Sad - Centar - stari grad, prodaje se KOMPLETNO RENOVIRAN trosoban salonski stan od 85m2, odmah useljiv, uknjižen. Stan je kompletno renovira…

  • Soba: 3.0
  • 3,605 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

309,000 €

Elegancija i komfor na prestižnoj lokaciji – trosoban stan na Keju…

  • Soba: 3.0
  • 3,635 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Novo Naselje

309,000 €

Novi Sad, Novo Naselje -stan duplex -novogradnja…

  • Soba: 4.5
  • 2,575 €/m2
  • 120 m2

Novi Sad Sajmište

309,720 €

Na prodaju luksuzan penthouse površine 97m² u modernom stambenom kompleksu, u neposrednoj blizini Sajma. Ova nekretnina predstavlja idealan spoj kom…

  • Soba: 4.0
  • 3,193 €/m2
  • 97 m2

Novi Sad Socijalno

297,600 €

NOVI SAD.SOCIJALNO.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 3,421 €/m2
  • 87 m2

Novi Sad Salajka

304,060 €

Novi Sad, Salajka - Odličan četvorosoban stan - za kupce prve nekretnine povrat PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,472 €/m2
  • 123 m2