Novi Sad - Centar

ČETVOROSOBAN SALONSKI STAN - Pešačka zona* 108m2* ID#10771

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 1,944 €/m2
  • Površina: 108 m2
PRODAJA

210,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010771
  • Površina : 108 m2
  • Cena : 210,000 €
  • Cena po m2 : 1944.44 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Pešačka zona Agencija Gold nekretnine predstavlja četvorosoban stan na prodaju u centru Novog Sada, na samoj pešakoj zoni. Stan je na dva nivoa, od kojih se na donjoj etaži nalazi salon, dnevni boravak, kuhinja, prostrana trpezarija, dva kupatila, terasa i dve ostave. Dok su na gornjoj etaži tri spavaće sobe, još jedno kupatilo i komforan hodnik. Stan poseduje dva ulaza, jedan pored drugog, pa se samim tim može i pregraditi deo i napraviti dva zasebna stana. Uz nekretninu dolazi i parking mesto u dvorištu, koje je u ovom delu grada izuzetna beneficija. Idealan je za porodični život ili kao investicija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Podbara

200,500 €

Novogradnja, Podbara, Novi Sad Agencija Moj Dom s ponosom predstavlja novogradnju renomiranog investitora u širem centru Novog Sada. Stambeni komple…

  • Soba: 3.0
  • 3,398 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Liman 2

211,000 €

Na prodaju dvosoban stan na Limanu 2. Stan je renoviran, i prodaje se kompletno opremljen. Nalazi se na prvom spratu, dvostrano orjentisan, sa pogledo…

  • Soba: 2.0
  • 3,576 €/m2
  • 59 m2

Novi Sad Telep

201,150 €

MHL podrazumeva koncept stanovanja u urbanim vilama I vikend vila parkovima.Akcenat za vile je odlična lokacija, u…

  • Soba: 3.5
  • 2,163 €/m2
  • 93 m2

Novi Sad Podbara

205,595 €

PRODAJA trosobnog stana PODBARA* 68m2* Povrat PDV-a ID#10199…

  • Soba: 3.0
  • 3,023 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

206,900 €

NOVI SAD. BULEVAR.PATRIJARHA PAVLA.TROIPOSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,434 €/m2
  • 85 m2

Novi Sad Centar

205,000 €

RETKOST NA TRŽIŠTU STAN-TRIPLEKS U CENTRU ID#6205…

  • Soba: 3.0
  • 1,798 €/m2
  • 114 m2