Novi Sad - Centar

Izdavanje poslovnog prostora- Centar, Novi Sad ID#10790

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 8 €/m2
  • Površina: 92 m2
IZDAVANJE

700 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010790
  • Površina : 92 m2
  • Cena : 700 €
  • Cena po m2 : 7.61 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 1/0

Izdavanje poslovnog prostora-Centar, Novi Sad Poslovni prostor se nalazi u lepo održavanoj zgradi u srtogom centru grada- Jevrejska ulica. Idealan je za zakup tihi delatnosti, grejanje je centralno, poseduje veliku prostoriju i dve odvojene manje kancenarije, kao i odvojenu kuhinju. Ukoliko je potrebno prostor se može zakupiti sa nameštajem koji je vidljiv na fotografijama. Kontaktirajte nas-0668442270 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Rotkvarija

400 €

Izdaje se dvosoban stan na Rotkvariji - mogu mali kućni ljubimci ID#10549…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adamovićevo naselje

350 €

Cara Dušana - jednoiposoban stan …

  • Soba: 1.5
  • 10 €/m2
  • 36 m2

Novi Sad Grbavica

600 €

Grbavica odličan stan za poslovni prostor ID#10265…

  • Soba: 2.5
  • 10 €/m2
  • 61 m2

Novi Sad Grbavica

400 €

IZDAVANJE DVOSOBNOG STANA - GRBAVICA ID#9656…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Centar

500 €

Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nek…

  • Soba: 1.5
  • 11 €/m2
  • 46 m2

Novi Sad Sajmište

700 €

Branka Bajića-Nov Neuseljavan stan sa GM u cenu-065/3858-888…

  • Soba: 3.0
  • 12 €/m2
  • 60 m2