Novi Sad - Grbavica

Grbavica – Moderan trosoban stan sa prostranom terasom od 20m²! ID#10794

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 3,167 €/m2
  • Površina: 60 m2
PRODAJA

190,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010794
  • Površina : 60 m2
  • Cena : 190,000 €
  • Cena po m2 : 3166.67 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/0

Grbavica – Moderan trosoban dupleks sa prostranom terasom od 20m²! Agencija Gold Nekretnine sa zadovoljstvom predstavlja trosoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u naselju Grbavica. ???? Površina stana: 60m² ???? Terasa: 20m² (ne ulazi u kvadraturu stana) ???? Tip: Dupleks – novogradnja ???? Raspored prostorija: Donja etaža: Ulazni hodnik sa ugradnim cipelarnikom i dodatnim prostorom za odlaganje. Gornja etaža: Komforan dnevni boravak povezan sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe standardne veličine i moderno kupatilo. ???? Posebne prednosti: Prostrana terasa od 20m² sa otvorenim i prijatnim pogledom – idealna za uživanje u toplim danima. Enterijer je funkcionalno osmišljen od strane arhitekte. Kvalitetan, moderan nameštaj – ukupna vrednost investicije u enterijer iznosi 18.000 €. Spušteni plafoni sa LED rasvetom i dekorativni zidovi daju stanu dodatnu eleganciju i toplinu. Ova nekretnina je idealna za sve koji traže savremen, komforan dom u mirnom delu grada, ali sa odličnom infrastrukturom i blizinom svih važnih sadržaja. Izuzetno niski mesečni troškovi. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381 66 844 2270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3%, koja se računa na ukupnu, konačno ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte našu kancelariju – Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

190,962 €

Novi Sad, Salajka - Dvoiposoban stan 74m2 …

  • Soba: 3.5
  • 2,581 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

185,000 €

Prodajemo stan i lokal Grbavica.28m2+41 m2.Funkcija 3.0-an.Uknjižen! ID#10149…

  • Soba: 0.5
  • 2,681 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Grbavica

180,250 €

NOVI SAD.GRBAVICA.TROSOBAN STAN.U dvorištu zgrade dostupan je zajednički parking za stanare. (Svet nekretnine, Novi…

  • Soba: 3.0
  • 2,225 €/m2
  • 81 m2

Novi Sad Centar

195,000 €

Prodaja trosobnog stana, Centar, 58m2-Renoviran ID#11362…

  • Soba: 3.0
  • 3,362 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Podbara

198,600 €

NA PRODAJU - Troiposoban stan na Podbari, mogućnost povrata PDV-a …

  • Soba: 3.5
  • 2,797 €/m2
  • 71 m2

Novi Sad Grbavica

195,000 €

Trosoban duplex stan na odličnoj lokaciji – Grbavica, Novi Sad…

  • Soba: 3.0
  • 2,407 €/m2
  • 81 m2