Novi Sad - Telep

Odlična, komplet nameštena garsonjera na Telepu ! ID#10796

  • Broj prostorija: 0.5
  • Cena po m2: 3,300 €/m2
  • Površina: 27 m2
PRODAJA

89,100 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010796
  • Površina : 27 m2
  • Cena : 89,100 €
  • Cena po m2 : 3300.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 0.5
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju - Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja komplet opremljenu garsonjeru - Telep, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope i Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi u novoj, kvalitetnoj gradnji, na mirnoj lokaciji pogodnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što čini ovu nekretninu odličnom za porodice ili investiciju. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 27 m². Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda, sastoji se iz hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila i terase. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za živoz ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: 0668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina ! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Detelinara

83,500 €

Stan se trenutno ne moze kupiti putem kredita jer je u procesu skidanja zabelezbe iz katastra. Stan ima realnih 56 kvadr…

  • Soba: 2.5
  • 1,491 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Satelit

85,550 €

Novi Sad-SatelitKompletno renoviran jednosoban stan  na Satelitu sa odvojenom kuhinjom.Stan se nalazi na …

  • Soba: 1.0
  • 2,950 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Sajmište

93,400 €

NOVI SAD.SAJAM .GARSONJERA.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,221 €/m2
  • 29 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Nova detelinara, 30m2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Sajmište

84,300 €

NOVI SAD.SAJAM.GARSONJERA.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 0.5
  • 3,242 €/m2
  • 26 m2

Irig Vrdnik

90,640 €

***INVESTICIONA PRILIKA U CENTRU VRDNIKA – PRODAJA BIZNISA SA DVE STAMBENE JEDINICE od 88 m2*** …

  • Soba: 4.0
  • 1,162 €/m2
  • 78 m2