Novi Sad - Telep

NEUSELJAVAN 2.5 STAN, 68m2* ID#10810

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 2,450 €/m2
  • Površina: 68 m2
PRODAJA

166,600 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010810
  • Površina : 68 m2
  • Cena : 166,600 €
  • Cena po m2 : 2450.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/4

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju, udaljen svega 3 minuta hoda od Limana Stan je funkcionalne strukture, sa komfornim dnevnim boravkom, dve spavaće sobe, kuhinje, kupatila, toaleta i prostrane terase. Nalazi se na 2. spratu u novoj zgradi sa liftom. Grejanje je podno. Na fenomenalnoj lokaciji blizu svih bitnih sadržaja kao i odlično povezan sa celim gradom. Idealan za život sa porodicom ili kao investicija za izdavanje. Uknjižen 1/1 - postoji mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

172,100 €

TROSOBAN stan - TELEP* povrat PDV-a ID#10267…

  • Soba: 3.0
  • 2,494 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

166,700 €

NOVI SAD.TELEP.TROSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,605 €/m2
  • 64 m2

Novi Sad Veternk

160,650 €

NOVI SAD.VETERNIK.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM.U CENU URAČUNATO JEDNO PARKING MESTO(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br.…

  • Soba: 4.0
  • 1,959 €/m2
  • 82 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

157,250 €

Petrovaradin, Troiposoban stan 76m2 - Prodaje se troiposoban…

  • Soba: 3.5
  • 2,069 €/m2
  • 76 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

168,000 €

Četvorosoban stan u urbanoj vili u Petrovaradinu…

  • Soba: 4.0
  • 1,750 €/m2
  • 96 m2

Novi Sad Liman 1

165,050 €

Prodaja stana-Liman 1-Najtraktivinija lokacija, 62m2, Uknjižen ID#11707…

  • Soba: 2.0
  • 2,662 €/m2
  • 62 m2