Novi Sad - Detelinara

Dvoiposoban stan na Novoj Detelinari ID#10820

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,593 €/m2
  • Površina: 54 m2
PRODAJA

140,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010820
  • Površina : 54 m2
  • Cena : 140,000 €
  • Cena po m2 : 2592.59 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Detelinara
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 3/5

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Uknjižen 1/1 - mogućnost kupovine stambenim kreditom Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

133,900 €

Troiposoban dupleks 81m² na Adicama, 2. sprat, novogradnja, parking uključen…

  • Soba: 3.5
  • 1,969 €/m2
  • 68 m2

Novi Sad Podbara

148,100 €

NOVI SAD.PODBARA.TROSOBAN STAN.SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 3,151 €/m2
  • 47 m2

Novi Sad Adice

138,680 €

Adice-Veliki Troiposoban stan 80 m2 u Pogodnom kraju-povrat PDV-065/385 8880…

  • Soba: 3.5
  • 1,734 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Sajmište

149,300 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,986 €/m2
  • 50 m2

Novi Sad Sajmište

136,900 €

• Soba: 2.0
  • 3,042 €/m2
  • 45 m2

Novi Sad Detelinara

142,600 €

PRODAJA - KOMFORAN DVOSOBAN - DETELINARA ID#12063…

  • Soba: 3.0
  • 2,300 €/m2
  • 62 m2