Novi Sad - Grbavica

Odličan, komplet namešten dvosoban stan na Grbavici ! ID#10852

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 9 €/m2
  • Površina: 44 m2
IZDAVANJE

400 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010852
  • Površina : 44 m2
  • Cena : 400 €
  • Cena po m2 : 9.09 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Grbavica
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Izdaje se dvosoban stan – Grbavica, 44m² Izdaje se lepo održavan, funkcionalan i svetao dvosoban stan površine 44m², smešten na drugom spratu zgrade na odličnoj lokaciji – Grbavica. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Terasa je prostrana i poseduje ostavu, idealnu za dodatni prostor za odlaganje. Stan je vrlo svetao zahvaljujući velikim prozorima, a raspored prostorija je praktičan i čini stan prostranim i udobnim za život. Potpuno je opremljen i ima sve što je potrebno za svakodnevni život. Zgrada je uredna i održavana, a lokacija nudi odličnu povezanost sa ostatkom grada, blizinu prodavnica, škola, fakulteta, javnog prevoza i svih važnih sadržaja. Idealno za par, pojedinca ili manju porodicu. Za više informacija pozovite 0668442233 Vaš siguran partner u svetu nekretnina ! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

600 €

Izadje se prelep stan stan u strogom centru grada. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za više informacija …

  • Soba: 2.0
  • 14 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Telep

350 €

Telep, odličan stan za zakup ID#9110…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 27 m2

Novi Sad Bulevar Oslobođenja

500 €

Centar -Slovačka…

  • Soba: 1.5
  • 13 €/m2
  • 40 m2

Novi Sad Novo Naselje

400 €

LUX OPREMLJEN RENOVIRAN DVOSOBAN STAN 45M2 NOVO NASELJE 400EU…

  • Soba: 2.0
  • 9 €/m2