Novi Sad - Centar

Dvoiposoban salonski stan na najlepšoj lokaciji u gradu ! ID#10861

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,955 €/m2
  • Površina: 66 m2
PRODAJA

195,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010861
  • Površina : 66 m2
  • Cena : 195,000 €
  • Cena po m2 : 2954.55 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Centar
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: 2/0

Salonac na prodaju - Stari grad, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban salonski stan na prodaju u Starom gradu, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Keja i Centra. Stan je dvoiposoban po strukturi, sa mogućnošću adaptacije u troiposoban. Zahteva renoviranje, ali poseduje ogroman potencijal da postane prostran i udoban porodični dom. Visoki plafoni, odličan raspored i mirna ulica u blizini svih važnih sadržaja. Stan se nalazi na idelanoj lokaciji, tromeđi Keja, Centra i Starog grada Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 66 m² Raspored prostorija i dimenzije: - Hodnik: cca 1,4 m2 - Dnevna soba: cca 16,5 m2 - Kuhinja: cca 10,5 m2 (prirodna ventilacija) - Veća spavaća soba: cca 17 m2 - Manja spavaća soba: cca 7 m2 - Kupatilo: cca 6 m2 - Ostava: cca 1,5 m2 - Terasa 1: cca 7,9 m2 - Terasa 2: cca 2 m2 - Visina plafona 3 m Lokacija, potencijal i šarm starogradnje – prava retkost na tržištu! Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje u Starom gradu ili kao investicija za izdavanje. Lokacija je mirna, ali i povezana sa svim ključnim delovima grada, što je čini vrlo atraktivnom za kupce. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442233 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina ! Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Sajmište

195,800 €

NOVI SAD.SAJAM .TROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.0
  • 2,838 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Telep

198,970 €

Nov troiposoban stan na početku Telepa ID#9049…

  • Soba: 3.5
  • 2,584 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

188,690 €

Telep, fenomenalan trosoban stan-izuzetna ponuda…

  • Soba: 3.0
  • 2,735 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

203,100 €

NOVI SAD, BULEVAR EVROPE …

  • Soba: 2.5
  • 3,502 €/m2
  • 58 m2

Novi Sad Centar

185,400 €

Prodajemo kuću u centru Novog Sada!!! Kuća je u deljenom dvorištu sa drugom kućom do ulice, nalazi se u samom centru nadomak pešačke zone. K…

  • Soba: 4.0
  • 1,520 €/m2
  • 122 m2

Novi Sad Telep

202,000 €

* Telep - Porodični stan *…

  • Soba: 4.0
  • 2,322 €/m2
  • 87 m2