Novi Sad - Telep

PRODAJA Stan 4.0: NOVI SAD-Novi Sad-Telep, 101.00m2, 275680 eur ID#10863

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,730 €/m2
  • Površina: 101 m2
PRODAJA

275,680 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010863
  • Površina : 101 m2
  • Cena : 275,680 €
  • Cena po m2 : 2729.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Telepu. Komforan i prostran nov četvorosoban stan Iz ulaznog hodnika sa prostorom za plakar se ulazi pravo u veliki dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, na koju se pristupa preko velikog staklenog portala. Ova dnevna zona stana ima nešto više od 50 m². Stan ima odvojenu noćnu zonu sa hodnikom iz kog se ulazi u 3 spavaće sobe, toalet i veliko kupatilo sa prirodnom ventilacijom, luksuznom španskom keramikom, svim novim sanitarijama i walk in tušem. Grejanje je na gas, stolarija je PVC sa troslojnim staklom punjenim argonom, termoizolacija je od stiropora debljine 10 cm, pod je od hrastovog parketa velikih dimenzija a ulazna vrata su visokokvalitetna i sigurnosna. U ceni stana su dva parking mesta i ostava u hodniku odmah pored stana. Objekat ima videonadzor, kao i video interfone, kapija za parking se otvara na daljinski, a objekat sa svih strana ima noćno dekorativno osveljenje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668443377 Cena nepokretnosti je oglašena sa uračunatom posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Centar

273,160 €

Salonski stan u srcu Novog Sada ID#9681…

  • Soba: 3.0
  • 2,678 €/m2
  • 102 m2

Novi Sad Rotkvarija

278,100 €

Luksuzan, Renoviran, Četvorosoban stan na Bulevaru Kralja Petra I ID#9320…

  • Soba: 4.0
  • 3,234 €/m2
  • 86 m2

Novi Sad Centar

267,700 €

Centar-Pogodan Trosoban stan 74 m2 u Izgradnji-povraćaj PDV-a-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 3,618 €/m2
  • 74 m2

Novi Sad Grbavica

269,650 €

Na prodaju je ekskluzivan stan u savremenom stambenom objektu na Grbavici – jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu, poznatoj po odličnoj p…

  • Soba: 3.5
  • 3,502 €/m2
  • 77 m2

Novi Sad Telep

281,808 €

NOVOGRADNJA-ČETVOROSOBAN 114m2 SA KROVNOM TERASOM OD 70m2 ID#8878…

  • Soba: 4.0
  • 2,472 €/m2
  • 114 m2

Novi Sad Centar

278,100 €

LUKSUZAN STAN SA POGLEDOM NA TVRĐAVU…

  • Soba: 2.0
  • 6,953 €/m2
  • 40 m2