Novi Sad - Bulevar Evrope

Prodaja Novi Sad-Dvoiposoban na Novoj Detelinari, namešten, 53m2 ID#10875

  • Broj prostorija: 2.5
  • Cena po m2: 2,604 €/m2
  • Površina: 53 m2
PRODAJA

138,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010875
  • Površina : 53 m2
  • Cena : 138,000 €
  • Cena po m2 : 2603.77 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Bulevar Evrope
  • Broj soba : 2.5
  • Sprat: Visoko prizemlje/0

Stan na prodaju-Bulevar Evrope, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari. Stan se nalazi u zgradi standardne gradnje, održavanoj. Postoji parking za stanare, za koji budući vlasnik dobija daljinski. Stan je na visokom parteru, ali visina je prvog sprata. Podaje se sa svim stvarima. Odlična ponuda. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Avijacija

137,000 €

Novi Sad - Avijacija Na prodaju dvosoban stan od 56m2, na mirnoj i prijatnoj za život lokaciji. Stan je bez većih ulaganja. Šifra - 1032223 Kontakt…

  • Soba: 2.0
  • 2,446 €/m2
  • 56 m2

Novi Sad Salajka

137,600 €

NOVI SAD.SALAJKA.DVOSOBAN STAN.SA PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,200 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Grbavica

136,500 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,413 €/m2
  • 40 m2

Savremeni dvosoban stan u novogradn

144,200 €

Savremeni dvosoban stan u novogradnji na Salajci…

  • Soba: 2.0
  • 3,353 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Socijalno

128,750 €

Stan na prodaju u Kraljevom parku – funkcionalan, kompletno opremljen Na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji u Kraljevom parku, prodaje se fu…

  • Soba: 1.5
  • 3,301 €/m2
  • 39 m2

Novi Sad Adice

144,600 €

NOVI SAD.ADICE.TROIPOSOBAN STAN.PLUS PDV (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 3.5
  • 2,008 €/m2
  • 72 m2