Novi Sad - Podbara

Podbara, Povrat pdv-a, Uknjižen, Useljiv ! ID#10883

  • Broj prostorija: 3.0
  • Cena po m2: 3,300 €/m2
  • Površina: 73 m2
PRODAJA

240,900 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010883
  • Površina : 73 m2
  • Cena : 240,900 €
  • Cena po m2 : 3300.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Podbara
  • Broj soba : 3.0
  • Sprat: 2/0

???? Prodaja trosobnog stana – Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja izuzetan trosoban stan na Podbari, udaljen svega 10 minuta peške od centra grada. S tan je useljiv i uknjižen, a kupci prvog stana ostvaruju pravo na povrat PDV-a na 40 m². ???? Osnovne informacije: Lokacija: Podbara, Novi Sad Struktura: Trosoban stan Površina: 68m² Sprat: Grejanje: po utrošku (plaća se samo u toku grejne sezone) Cena po m2 3300€ sa pdv-om Uknjiženo / novogradnja ????️ Karakteristike: Novogradnja visokog kvaliteta Elektro roletne Tarket podna obloga Moderan dizajn i odlična zvučna izolacija Stan se nalazi u mirnom delu grada, u blizini svih potrebnih sadržaja – prodavnica, škola, javnog prevoza i centra. ???? Kontakt: 066/844-2270 – Agencija Gold nekretnine Cena nepokretnosti je oglašena sa posredničkom naknadom. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Novo Naselje

242,000 €

Novi Sad - novo naselje, prodaje se odličan trosoban stan od 90m2, useljiv, uknjižen, mogućnost pregrađivanja u četvorosoban. Stan ima odličan r…

  • Soba: 3.0
  • 2,689 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Telep

235,284 €

ČETVOROSOBAN stan TELEP* 95m2* Povrat PDV-a ID#10208…

  • Soba: 4.0
  • 2,477 €/m2
  • 95 m2

Novi Sad Avijacija

233,400 €

NOVI SAD. AVIJACIJA.ČETVOROSOBAN STAN. PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,537 €/m2
  • 92 m2

Novi Sad Telep

233,300 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN  STAN. SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,592 €/m2
  • 90 m2

Novi Sad Cara Dušana

249,000 €

Namesten cetvoroiposoban stan, ugao Cara Dusana i Bulevara Cara Lazara.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruk…

  • Soba: 4.5
  • 2,008 €/m2
  • 124 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

231,900 €

NOVI SAD.BULEVAR PATRIJARHA PAVLA.ČETVOROSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,494 €/m2
  • 93 m2