Novi Sad - Sajmište

SAJAM 1.5 stan, 38m2* prazan* ID#10894

  • Broj prostorija: 1.5
  • Cena po m2: 2,895 €/m2
  • Površina: 38 m2
PRODAJA

110,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010894
  • Površina : 38 m2
  • Cena : 110,000 €
  • Cena po m2 : 2894.74 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 1.5
  • Sprat: 5/0

Stan na prodaju-Sajam, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Sajmu Nalazi se na 5. spratu u zgradi sa liftom koja poseduje veliku krovnu terasu i biciklanu. Na odličnoj, mirnoj lokaciji, idealan za život ili kao investicija za izdavanje. Prostor maksimalno iskorišćen. Stan poseduje terasu. Uknjižen 1/1, mogućnost kupovine stambenim kreditom. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381668442299 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Telep

109,605 €

U blizini limana 4 odličan stan u izgradnji u manjem lux kompleksu …

  • Soba: 1.5
  • 2,962 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Telep

112,016 €

• Soba: 2.0
  • 3,027 €/m2
  • 37 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

NOVI SAD.BUL,PATRIJARHA PAVLA.DVOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2

Novi Sad Adice

114,330 €

Adice-Lep Trosoban stan 60 m2 na drugom spratu-Izgradnja-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 1,906 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

115,000 €

NOVO NASELJE- DVOSOBAN 51m2 ID#9181…

  • Soba: 2.0
  • 2,255 €/m2
  • 51 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

117,400 €

• Soba: 2.0
  • 2,730 €/m2
  • 43 m2