Sremska Kamenica - Ledinci

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban ID#10922

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 1,400 €/m2
  • Površina: 62 m2
PRODAJA

86,800 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010922
  • Površina : 62 m2
  • Cena : 86,800 €
  • Cena po m2 : 1400.00 €/m2
  • Grad : Sremska Kamenica
  • Lokacija : Ledinci
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 3/3

Prodaja stana- Ledinci, dvosoban Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan u Ledincima, 10 minuta vožnje od Novog Sada. Nekretnina se nalazi u mirnoj ulici, blizu glavnog puta, u kvalitetno građenoj zgradi od crvene fasadne cigle. Dvosobne je strukture i moguća je adaptacija iste po potrebama budućeg vlasnika, takođe pored uknjižene kvadrature nekretnina poseduje još 10-15m2. Ispred zgrade se nalazi dosta parking mesta kao i igralište za decu okruženo prirodom. Istakli bismo izuzetno lep pogled iz stana i dve terase koje su idealne za uživanje. Nekretnina predviđena za život porodice koja je vezana za grad, a žele život u prirodi. Kontakt-06688442270 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Pozovite nas-0668442270 Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Adice

82,400 €

U ponudi je stan (koji će se knjižiti kao garaža) u izgradnji u urbanizovanom i uređenom delu Adica, u mirnoj ulici nadomak nasipa i Telepa. Lokac…

  • Soba: 2.5
  • 1,585 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Železnička stanica

87,550 €

Odličan jednosoban stan na jako lepoj lokaciji, u blizini Železničke stanice i parka. Mirna ulica sa puno zelenila, koja je povezana saobraćajnic…

  • Soba: 1.0
  • 2,918 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Detelinara

92,700 €

Nova detelinara, 30m2. …

  • Soba: 1.0
  • 3,090 €/m2
  • 30 m2

Novi Sad Grbavica

92,700 €

Novi Sad - Grbavica - centralni deo - prodaje se odličan jednosoban stan od 25m2 + 6m2 terase, visoko prizemlje, uknjižen 1/1. Stan je odličnog r…

  • Soba: 1.0
  • 3,708 €/m2
  • 25 m2

Novi Sad Centar

92,700 €

Novi Sad, Centar. EKSKLUZIVNA LOKACIJA - RENOVIRANA GARSONJRA - LUX! Stan je pozicioniran na visokom prizemlju zgrade starije gradnje, dvorišno orije…

  • Soba: 0.5
  • 4,414 €/m2
  • 21 m2

Petrovaradin (Novi Sad) Petrovaradin

79,670 €

Petrovaradin, Jednosoban stan 30m2 u izgradnji sa povratom PDV …

  • Soba: 1.0
  • 2,656 €/m2
  • 30 m2