Novi Sad - Sajmište

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, 48m2-Parking u dvorištu ID#10950

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,813 €/m2
  • Površina: 48 m2
PRODAJA

135,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010950
  • Površina : 48 m2
  • Cena : 135,000 €
  • Cena po m2 : 2812.50 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 1/0

Stan na prodaju-Sajam, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Branka Bajića, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Sajam. Stan se nalazi u standardnoj gradnji na prvom spratu zgrade. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 48m2. Moguća je kupovina putem stambenog kredita. Stan je funkiconalnog rasporeda, u sve sobe se ulazi iz hodnika, kuhinja je uvučena i ima prirodnu ventalaciju. Terasa se prostire preko celog stana. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

127,100 €

Prodaja-Dvosoban, Salajka-41m2, Uknjižen ID#11038…

  • Soba: 2.0
  • 3,100 €/m2
  • 41 m2

Novi Sad Bulevar patrijarha Pavla

133,900 €

NOVI SAD, BULEVAR PATRIJARHA PAVLA 57m2 …

  • Soba: 2.5
  • 2,349 €/m2
  • 57 m2

Novi Sad Bulevar

126,690 €

ODLIČNA PRILIKA! Kompletno namešten dvoiposoban stan na prodaju u Ćirpanovoj ulici kvadrature 52m2 (upisanih) + …

  • Soba: 2.5
  • 2,436 €/m2
  • 52 m2

Novi Sad Bulevar Evrope

144,200 €

Bulevar Evrope, 54m2. Odličan dvosoban stan. …

  • Soba: 2.0
  • 2,670 €/m2
  • 54 m2

Novi Sad Podbara

132,425 €

PRODAJA dvosobnog stana PODBARA* Povrat PDV-a ID#10209…

  • Soba: 2.0
  • 3,396 €/m2
  • 39 m2

Sremska Kamenica Institut

139,400 €

Sremska Kamenica-Trosoban stan 63 m2 u prizemlju sa ograđenim dvorištem i pogledom na grad-065/385 8880…

  • Soba: 3.0
  • 2,213 €/m2
  • 63 m2