Novi Sad - Sajmište

Prodaja stana-Dvosoban, Sajam, Namešten, 49m2-Parking u dvorištu ID#10951

  • Broj prostorija: 2.0
  • Cena po m2: 2,816 €/m2
  • Površina: 49 m2
PRODAJA

138,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010951
  • Površina : 49 m2
  • Cena : 138,000 €
  • Cena po m2 : 2816.33 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Sajmište
  • Broj soba : 2.0
  • Sprat: 2/0

Stan na prodaju-Sajam, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju u Branka Bajića, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Sajam. Stan se nalazi u standardnoj gradnji na drugom spratu zgrade. Stan je uknjižen, ukupne kvadrature 49m2. Moguća je kupovina putem stambenog kredita. Stan je funkiconalnog rasporeda, u sve sobe se ulazi iz hodnika, kuhinja je uvučena i ima prirodnu ventalaciju. Terasa se prostire preko celog stana. U ceni je sav nameštaj sa fotografija. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% koja se računa na ukupnu konačnu ugovorenu kupoprodajnu cenu nepokretnosti. Za sve dodatne informacije kontaktirajte nasu kancelariju-Gold nekretnine Novi Sad. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Bulevar Evrope

140,000 €

Rađen po meri ODLIČAN 2.0 STAN NA PRODAJU - 42m2-Bulevar Evrope ID#11594…

  • Soba: 1.5
  • 3,333 €/m2
  • 42 m2

Novi Sad Detelinara

129,300 €

Novi Sad, Nova Detelinara, komforan dvosoban stan kod ABC-A , klasičan raspored , sve iz hodnika(Bomil nekretnine, Novi…

  • Soba: 2.0
  • 1,959 €/m2
  • 66 m2

Novi Sad Detelinara

133,500 €

NOVI SAD.DETELINARA.DVOSOBAN STAN. SA PDV-OM (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 2,781 €/m2
  • 48 m2

Novi Sad Telep

137,600 €

NOVI SAD.TELEP.DVOIPOSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,808 €/m2
  • 49 m2

Novi Sad Sajmište

133,700 €

NOVI SAD.SAJAM .DVOSOBAN STAN.PLUS PDV(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.0
  • 3,039 €/m2
  • 44 m2

Novi Sad Adice

131,296 €

*Novi Sad-Adice*…

  • Soba: 3.5
  • 1,648 €/m2
  • 80 m2