Novi Sad - Telep

Komforan četvorosoban stan sa pogledom na Telep ID#10970

  • Broj prostorija: 4.0
  • Cena po m2: 2,500 €/m2
  • Površina: 80 m2
PRODAJA

200,000 €

Opis nekretnine

  • Šifra nekretnine : 204010970
  • Površina : 80 m2
  • Cena : 200,000 €
  • Cena po m2 : 2500.00 €/m2
  • Grad : Novi Sad
  • Lokacija : Telep
  • Broj soba : 4.0
  • Sprat: 3/0

Agencija Gold nekretnine predstavlja četvorosoban stan na prodaju na Telepu u Novom Sadu, udaljen svega tri minuta hoda od Dunava. Stan je u izgradnji i nalazi se na mirnoj lokaciji, idealnoj za porodični život. U neposrednoj blizini nalaze se škola, vrtić, marketi, park i gradski prevoz, što ovu nekretninu čini odličnom za porodično stanovanje Projektovana površina stana iznosi 80 m², uz dodatnih 47 m² gratis terase. Nekretnina je svetla, funkcionalnog rasporeda i pruža mogućnost adaptacije prema željama budućeg vlasnika, uključujući i ugradnju sistema „pametnog stana“. Za više informacija i zakazivanje razgledanja kontaktirajte: +381 66 844 2255 Cena nekretnine je oglašena bez posredničke naknade, dok posrednička naknada agencije Gold nekretnine iznosi 3% i obračunava se na ukupnu konačnu kupoprodajnu cenu. Za sve dodatne informacije posetite našu kancelariju – Gold nekretnine Novi Sad Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039

SLIČNE NEKRETNINE

Novi Sad Salajka

205,382 €

Novi Sad, Salajka - Četvorosoban stan 80m2 …

  • Soba: 4.0
  • 2,567 €/m2
  • 80 m2

Novi Sad Telep

200,800 €

NOVI SAD.TELEP.ČETVOROSOBAN STAN.SA PDV-OM(Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 4.0
  • 2,910 €/m2
  • 69 m2

Novi Sad Detelinara

206,000 €

Kompletno renoviran, svetao dvosoban stan 60m² – Nova Detelinara, Pasterova…

  • Soba: 2.0
  • 3,433 €/m2
  • 60 m2

Novi Sad Novo Naselje

195,100 €

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Novom Naselju, u izgradnji. Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, manja zgradica…

  • Soba: 4.0
  • 2,470 €/m2
  • 79 m2

Novi Sad Adice

206,000 €

Prodaje se odličan četvoroiposoban porodičan stan u mini vili. Nalazi se na 2. spratu u potkrovlju, četvorostrano je orijentisan i jedini je stan …

  • Soba: 4.5
  • 1,746 €/m2
  • 118 m2

Novi Sad Grbavica

209,100 €

NOVI SAD.GRBAVICA.DVOIPOSOBAN STAN. (Svet nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 405)…

  • Soba: 2.5
  • 2,987 €/m2
  • 70 m2